Hodné holky jdou do nebe. Zlobivé kam chtějí - Dámské dárkové vtipné tričko

Nový produkt

Dámské cool tričko s modním potiskem.

Ideální dárek pro ženy a slečny s vtipem pro humor.

Proč kupovat u nás
Přinašíme stovky tipů, rad a doporučení na dárky pro každého, pro všechny situace.
Rychle dodání, odeslání do 24hod, nízké poštovné od 39kč.
Naše ceny jsou jedny s nejnižších.

Více informací

320,65 Kč s DPH

Více informací

Hodné holky jdou do nebe. Zlobivé kam chtějí. Dámské dárkové cool vtipné tričko 

Použiváme Pánské a Dámské značkové trička ADLER  s krátkým rukávem, v originálním stylovém designu, určené pro sportovně založené muže a ženy. 

Díky kvalitnímu bavlněnému materiálu{100% cotton} a klasickému střihu, se tričko skvěle nosí, dobře drží tvar a perfektně sedí na těle. 

Velikostní tabulka

Hodné holky jdou do nebe. Zlobivé kam chtějí. Dámské dárkové vtipné tričko pro každou ženu bez rozdílu věku.

Potěš svou mámu, babičku, prababičku, dceru, sestřenici, přítelkyni, tchýni. sousedku, kamarádku, manželku, kolegyni s práce, nebo vedoucí - originálním dárkem - dárkovým tričkem s potiskem.

Hledáte originální dárek ke speciální příležitosti pro známou? Hledáte dárek k narozeninám pro rodinného příslušníka? Hledáte dárek k svátku, výročí, vánocům, den matek nebo pouze pro pobavení pro tchýni, kolegyni v práci? Je pro vás těžké najít zajimavý a užitečný dárek  za rozumnou cenu?

Nabízíme tento vtipný kvalitní dárek - tričko s potiskem: Hodné holky jdou do nebe. Zlobivé kam chtějí - pro všechny ženy bez rozdílu věku.

Vyberte si dárek z největší nabídky dárkových triček v České republice za nízké ceny, dobrou kvalitu, které jsou ihned k dodání.

Dárkové trička jsou odesilány do 24 hod. Nabízíme užitečný, praktický, vtipný, cenově dostupný dárek, který neomrzí a nebude zapomenut.

Vtipný Dárek je určen pro: mámu, babičku, prababičku, dceru, sestřenici, přítelkyni, tchýni. sousedku, kamarádku, manželku, kolegyni s práce, nebo vedoucí v práci.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: