Klíč ke štěstí s obrázkem otviráku na pivo - Dámské dárkové vtipné tričko pro piva a výčepní

Nový produkt

Klíč ke štěstí s obrázkem otviráku na pivo.

  • Odeslání do 24 hod.
  • Dopravné od 39kč , vše skladem
  • Kvalitní trička vyrobené ze 100% bavlny 

Ideální dárek pro ženy a slečny, kterým chutná pivo, pracovnice hospod a výčepní.

Více informací

199,00 Kč s DPH

-150,00 Kč

349,00 Kč s DPH

Více informací

Klíč ke štěstí s obrázkem otviráku na pivo - Dámské dárkové vtipné tričko pro piva a výčepní

Použiváme Pánské a Dámské značkové trička ADLER  s krátkým rukávem, v originálním stylovém designu, určené pro sportovně založené muže a ženy. 

Díky kvalitnímu bavlněnému materiálu{100% cotton} a klasickému střihu, se tričko skvěle nosí, dobře drží tvar a perfektně sedí na těle. 

Velikostní tabulka

Klíč ke štěstí s obrázkem otviraku piva. Dámské dárkové vtipné tričko pro milovnice piva, výčepní v pohostinství a  letních zahrátkách.

Potěš svou mámu, babičku, prababičku, dceru, sestřenici, přítelkyni, tchýni. sousedku, kamarádku, manželku, kolegyni s práce, nebo vedoucí - originálním dárkem - dárkovým tričkem s potiskem.

Hledáte originální dárek ke speciální příležitosti pro známou? Hledáte dárek k narozeninám pro rodinného příslušníka? Hledáte dárek k svátku, výročí, vánocům, den matek nebo pouze pro pobavení pro tchýni, kolegyni v práci? Je pro vás těžké najít zajimavý a užitečný dárek  za rozumnou cenu?

Nabízíme tento vtipný kvalitní dárek- tričko s potiskem: Klíč ke štěstí s obrázkem otviraku piva - pro všechny milovnice piva, výčepní a pracovnice hospod a restaurací.

Vyberte si dárek z největší nabídky dárkových triček v České republice za nízké ceny, dobrou kvalitu, které jsou ihned k dodání.

Dárkové trička jsou odesilány do 24 hod. Nabízíme užitečný, praktický, vtipný, cenově dostupný dárek, který neomrzí a nebude zapomenut. Každá milovnice piva nebo pracovnice v pohostinství bude mile potěšena tímto super dárkem.

Vtipný Dárek je určen pro: mámu, babičku, prababičku, dceru, sestřenici, přítelkyni, tchýni. sousedku, kamarádku, manželku, kolegyni s práce, nebo vedoucí ale hlavně pro milovnice piva, pracovnice v hospůdkách, hospodách, letních zahrádek a výčepní

30 dalších produktů ve stejné kategorii: