Klíč ke štěstí s obrázkem otviráku na pivo - Dámské dárkové vtipné tričko pro piva a výčepní

Nový produkt

Ideální dárek pro ženy a slečny, kterým chutná pivo, pracovnice hospod a výčepní.

Dárkové tričko Klíč ke štěstí s obrázkem otviráku na pivo.

Proč nakoupit u nás
Přinašíme tipy, rady a doporučení na humorné dárky pro ženy.
  • VŠE SKLADEM
  • RYCHLÉ DODÁNÍ
  • NÍZKÉ POŚTOVNÉ od 39kč 

Ověřeni zákazníkynejnižší cena dárku

Více informací

239,00 Kč s DPH

Více informací

Klíč ke štěstí s obrázkem otviráku na pivo - Dámské dárkové vtipné tričko pro piva a výčepní

Použiváme dámské značkové trička ADLER s krátkým rukávem, v originálním stylovém designu, určené pro sportovně založené  ženy. 

Díky kvalitnímu bavlněnému materiálu a klasickému střihu, se tričko skvěle nosí, dobře drží tvar a perfektně sedí na těle. 

  • Výměna zboží bez problémů a obratem
  • Kvalitní trička vyrobené ze 100% bavlny 
  • Potisk je zdravotně nezávadný a vysoce trvanlivý.
  • Nejlepší ceny dámských dárkových triček v České republice

Velikostní tabulka

Klíč ke štěstí s obrázkem otviraku piva. Dámské dárkové vtipné tričko pro milovnice piva, výčepní v pohostinství a  letních zahrátkách.

Potěš svou mámu, babičku, prababičku, dceru, sestřenici, přítelkyni, tchýni. sousedku, kamarádku, manželku, kolegyni s práce, nebo vedoucí - originálním dárkem - dárkovým tričkem s potiskem.

Hledáte originální dárek ke speciální příležitosti pro známou? Hledáte dárek k narozeninám pro rodinného příslušníka? Hledáte dárek k svátku, výročí, vánocům, den matek nebo pouze pro pobavení pro tchýni, kolegyni v práci? Je pro vás těžké najít zajimavý a užitečný dárek  za rozumnou cenu?

Nabízíme tento vtipný kvalitní dárek- tričko s potiskem: Klíč ke štěstí s obrázkem otviraku piva - pro všechny milovnice piva, výčepní a pracovnice hospod a restaurací.

Vyberte si dárek z největší nabídky dárkových triček v České republice za nízké ceny, dobrou kvalitu, které jsou ihned k dodání.

Dárkové trička jsou odesilány do 24 hod. Nabízíme užitečný, praktický, vtipný, cenově dostupný dárek, který neomrzí a nebude zapomenut. Každá milovnice piva nebo pracovnice v pohostinství bude mile potěšena tímto super dárkem.

Vtipný Dárek je určen pro: mámu, babičku, prababičku, dceru, sestřenici, přítelkyni, tchýni. sousedku, kamarádku, manželku, kolegyni s práce, nebo vedoucí ale hlavně pro milovnice piva, pracovnice v hospůdkách, hospodách, letních zahrádek a výčepní.

Poskytujeme záruku vrácení peněz, pokud nebudete s tričkem Klíč ke štěstí spokojeni.

darkové trička fruit of the loomdárek, který může být vrácen bez uvedení důvoduDarkové tyrička adler

30 dalších produktů ve stejné kategorii: