Klíč ke štěstí s obrázkem otviráku na pivo - Pánské dárkové tričko pro milovníky piva

Nový produkt

Klíč ke štěstí s obrázkem otviráku na pivo

  • Odeslání do 24 hod.
  • Dopravné od 39kč , vše skladem
  • Kvalitní trička vyrobené ze 100% bavlny 

Ideální dárek pro všechny milovníky piva, pivaře a Výčepní v hospodách.

Více informací

199,00 Kč s DPH

-150,00 Kč

349,00 Kč s DPH

Více informací

Klíč ke štěstí s obrázkem otviráku na pivo - Pánské dárkové tričko pro milovníky piva

Použiváme Pánské a Dámské značkové trička firmy ADLER  s krátkým rukávem, v originálním stylovém designu, určené pro sportovně založené muže a ženy. 

Díky kvalitnímu bavlněnému materiálu{100% cotton} a klasickému střihu, se tričko skvěle nosí, dobře drží tvar a perfektně sedí na těle. Velikostní tabulka

Klíč ke štěstí s obrázkem otviráku na pivo. Pánské originální dárkové tričko pro milovníky piva.

Potěš svého otce, tatínka, dědečka, pradědečka, muže,manžela, přítele, výčepního, známeho, strýce, bratra, kamaráda, souseda, tchána, kolegu, spolupracovníka,vedoucího v práci, milovníka piva a hlavně Výčepního v hostinci - originálním dárkem - dárkovým tričkem s potiskem.

Hledáte originální dárek ke speciální příležitosti pro známého? Hledáte dárek k narozeninám pro rodinného příslušníka? Hledáte dárek k svátku, výročí, vánocům, dnu otců nebo pouze pro pobavení pro svého sousedu, kolegu v práci? Je pro vás těžké najít zajimavý a užitečný dárek pro taťku, za rozumnou cenu?

Nabízíme tento vtipný kvalitní dárek- tričko s potiskem: Klíč ke štěstí s obrázkem otviráku na pivo - pro všechny milovníkypiva, pivaře, pracovníky v pohostinství, číšníky.

Vyberte si dárek z největší nabídky dárkových triček v České republice za nízké ceny, dobrou kvalitu, které jsou ihned k dodání.

Dárkové trička jsou odesilány do 24 hod. Nabízíme užitečný, praktický, vtipný, cenově dostupný dárek, který neomrzí a nebude zapomenut. každý milovník piva nebo pracovník v hospodě tento vtipný dárek ocení.

Dárkové vtipné tričko je určeno pro: otce, tatínka, dědečka, pradědečka, muže, manžela, přítele, výčepního, známeho, strýce, bratra, kamaráda, souseda, tchána, kolegu, spolupracovníka,vedoucího v práci, milovníka piva a hlavně Výčepního v hostinci.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: