Táta. Chlap. Mýtys. Legenda - Pánské dárkové tričko pro tatínky

Nový produkt

Táta. Chlap. Mýtys. Legenda.

  • Odeslání do 24 hod.
  • Dopravné od 39kč , vše skladem
  • Kvalitní trička vyrobené ze 100% bavlny 

Ideální dárek pro všechny otce, tatínky, táty a taťky!

Více informací

199,00 Kč s DPH

-150,00 Kč

349,00 Kč s DPH

Více informací

Táta. Chlap. Mýtys. Legenda - Pánské dárkové tričko pro tatínky

Použiváme Pánské a Dámské značkové trička firmy ADLER  s krátkým rukávem, v originálním stylovém designu, určené pro sportovně založené muže a ženy. 

Díky kvalitnímu bavlněnému materiálu{100% cotton} a klasickému střihu, se tričko skvěle nosí, dobře drží tvar a perfektně sedí na těle. 

Velikostní tabulka

Táta. Chlap. Mýtys. Legenda. Praktické pánské dárkové tričko pro tatínky, tento dárek potěší.

Potěš svého otce, tatínka, tátu a taťku - originálním dárkem - dárkovým tričkem s potiskem.

Hledáte originální dárek ke speciální příležitosti pro Tatínka? Hledáte dárek k narozeninám pro Tátu? Hledáte dárek k svátku, výročí, vánocům, dnu otců nebo pouze pro pobavení pro svého milovaného Tatínka? Je pro vás těžké najít zajimavý a užitečný dárek pro taťku, za rozumnou cenu?

Nabízíme tento vtipný kvalitní dárek- tričko s potiskem: Táta. Chlap. Mýtys. Legenda - pro všechny tatínky, kteří by mněli dostávat dárečky při každé vhodné situaci, jelikož jsou to naší rodiče.

Vyberte si dárek z největší nabídky dárkových triček v České republice za nízké ceny, dobrou kvalitu, které jsou ihned k dodání.

Dárkové trička jsou odesilány do 24 hod. Nabízíme užitečný, praktický, vtipný, cenově dostupný dárek, který neomrzí a nebude zapomenut. Táta tuto pozornost potřebuje a určitě to ocení.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: