King 01, King and Queen - Pánské párové tričko pro zamilované páry

Nový produkt

King 01, King and Queen

  • Odeslání do 24 hod.
  • Dopravné od 39kč, vše skladem
  • Služba Expres EMS - Doručení do 24 hod.
  • Výměna zboží bez problémů a obratem
  • Kvalitní trička vyrobené ze 100% bavlny 

Dámské tričko QUEEN 01 objednéjte ZDE

Ideální dárek pro páry, zamilované páry,vhodné na festivaly a různé akce.

Více informací

249,00 Kč s DPH

-150,00 Kč

399,00 Kč s DPH

Více informací

King 01, King and Queen - Pánské párové tričko pro zamilované.

Díky kvalitnímu bavlněnému materiálu{100% cotton} a klasickému střihu, se tričko skvěle nosí, dobře drží tvar a perfektně sedí na těle. 

Hledáte originální, praktický, cenově výhodný dárek pro svého muže, kluka, syna, milovaného, manžela, partnera, snoubence nebo přítele?

Hledáte dárek pro každou příležitost pro svého milovaného, aby mněl radost? Hledáte praktický a levný dárek pro muže k svátku? Hledáte dárek, který potěší vaší milovanou polovičku k narozeninám a přitom tento dárek byl praktický? Hledáte vhodný dárek, který udělá radost vašemu manželovi a darazí vám do 24 hod. k rodinné oslavě? Hledáte užitečný dárek k výročí vaší svatby? Hledáte dárek k valentýnu? Potřebujete tričko na festival, tzv. festivalové tričko?

Tričko je dárek, který je používán každodenně a vašeho partnera potěší. Dárkové tričko pro páry, muže je určeno pro každého bez rozdílu věku. Vyberte si dárek z největší nabídky dárkových triček v České republice, které jsou kvalitní,s zárukou vrácení peněz, super ceny a které jsou ihned k dodání.

Dárky ke svátku, narozeninám, vánocům, výročí, oslavám, rodinným oslavám, svatbám, svátku zamilovaných, valentýnu nebo jen tak pro radost. Udělejte radost svým milovaným mužům, klukům, manželům, snoubenců, přítelům, kamarádům na různé akce jako jsou třeba festivaly.

Pánské tričko King 01 v  je připraveno ihned k odeslání do 24 hod a zcela určitě potěší.30 dalších produktů ve stejné kategorii: