O nás

Fun Fashion s.r.o. nabízí svým zákazníkům možnost vyrobit si originální tričko s vtipným potiskem. Naše společnost se také zabývá individuálním potiskem triček, mikin a dalšího doplňkového textilu.

Hlavním cílem společnosti je neustále zkvalitňovat služby pro své zakázníky. Snažíme se maximálně vycházet vstříc všem požadavkům klientů. U nás si můžete nechat vyrobit trička, mikiny či jiné doplňky pro své rozlučkové párty, oslavy a jiné příležistoti. Naše firma je schopna pokrýt nároky jak jednotlivců, tak velkých firem, škol, školek a jiných sdružení. 

Fun Fashion také nabízí možnost podpory pro založení partnerského internetového obchodu. Jedná se o kompletní poradenství v této oblasti. Naši partneři tak mohou na svých stránkách nabízet trička a dárky podle vlastního návrhu nebo s připravenými motivy. Partner vydělává na vlastní kreativitě, šikovnosti tak, že z každého prodaného kusu získává zajímavé provize.


Aktivity naší společnosti nezahrnují jen hranice České republiky, ale působíme také nově na několika evropských trzích včetně Slovenska, Polska a Velké Británie. 

A proč mít tričko s potiskem právě od nás?

Proč tričko s potiskem pořídit na www.FunnyTrička.cz

  • Originální motivy – nikde jinde na netu ani v kamenných prodejnách je neseženete za tak nízkou cenu.
  • Slevové akce a výprodeje – a většinu z nich ukážeme jenom
    v našich newsletterech.
  • Nízké poštovné – u za něj dáte pouze 39 Kč.
  • Festivalové trička VYROBENÉ DO 1 DNE
  • Trička na rozlučku se svobodou vyrobené do 1 dne
  • Možnost doručení EXPRES do 24 hod.

Děkuje za vaší návštěvu stránek www.FunnyTrička.cz