Popis služby

Platba Twisto poskytuje finanční rezervu bez půjčky. Zjednodušuje placení a přístup k penězům, když jsou potřeba. Transparentně a bez skrytých poplatků. 
Váš nákup počká na zaplacení až 14 dní a s registrací až 45 dní.

První nákup může zákazník realizovat bez registrace až do výše 5 000 Kč. V případě, že si uživatel založí Twisto účet, získá možnost nakupovat s limitem až do výše 25 000 Kč.

https://static.twistopay.com/docs/v2/img/docs-checkout-animation-cs.8daf432448a9.gif

Existuje finanční limit pro můj první nákup?

Limit pro Váš první nákup je několik tisíc korun. V případě, že s námi budete nakupovat častěji, automaticky jej navýšíme.

Je služba Twisto pro mě?

Samozřejmě! Twisto je pro všechny, kteří nakupují on-line a rádi si zboží „osahají” ještě předtím, než za něj zaplatí. Je šita na míru i těm z Vás, kteří neradi sdílí při platbě číslo své kreditní karty.

Jak Twisto funguje?

Ve zkratce jde o rychlou platební metodu, která funguje takto: Zboží objednáte on-line. Doma ho rozbalíte a vyzkoušíte. Jste-li s ním spokojeni, zaplatíte do 14 dnů. Tato metoda se už osvědčila v zahraničí a Twisto ji jako první uvádí na český trh! 

Twisto platí za Vaši zásilku e‑shopu ihned, Vy pak zaplatíte na účet Twisto do 14 dnů od doručení. Nakupování s Twisto tak bude pro Vás daleko příjemnější a bezpečnější.

Kolik mám času na zaplacení?

Čtrnáctidenní doba splatnosti se začne počítat ode dne doručení zboží do Vašich rukou. Veškeré informace týkající se platby najdete ve své faktuře.

Co se stane, když nestihnu zaplatit včas?

Každý může někdy zapomenout… I přesto však prosím proveďte platbu na účet Twisto co nejdříve. Pokud zjistíme, že Vaše platba na náš účet nedorazila, ihned Vás o této skutečnosti informujeme.

Kdy mi přijde faktura?

Vytištěná faktura by vám měla přijít spolu s doručeným zbožím a pro jistotu Vám ji zašleme také elektronicky na e-mail.

Jak můžu zaplatit fakturu?

Platbu jednoduše provedete na účet Twisto, a to prostřednictvím internetového bankovnictví, pomocí QR kódu na Vaší faktuře, platební kartou nebo hotově. 

Při platbě prosím nezapomeňte uvést variabilní symbol, který naleznete na faktuře. Je důležitý pro přesnou identifikaci Vaší platby.