Klíč ke štěstí s obrázkem vývrtky na víno - Pánské dárkové tričko pro milovníky vín

Nový produkt

Klíč ke štěstí s obrázkem vývrtky na víno 

  • Odeslání do 24 hod.
  • Dopravné od 39kč , vše skladem
  • Kvalitní trička vyrobené ze 100% bavlny 

Ideální dárek pro všechny milovníky vín a vinaře!

Více informací

239,00 Kč s DPH

Více informací

Klíč ke štěstí s obrázkem vývrtky na víno - Pánské dárkové tričko pro milovníky vín

Použiváme Pánské a Dámské značkové trička firmy ADLER  s krátkým rukávem, v originálním stylovém designu, určené pro sportovně založené muže a ženy. 

Díky kvalitnímu bavlněnému materiálu{100% cotton} a klasickému střihu, se tričko skvěle nosí, dobře drží tvar a perfektně sedí na těle. Velikostní tabulka

Klíč ke štěstí s obrázkem vývrtky na víno. Pánské dárkové originální tričko pro milovníky vín.

Potěš svého otce, tatínka, dědečka, pradědečka, muže, známeho, strýce, bratra, kamaráda, souseda, tchána, kolegu, spolupracovníka, milovníky vín a vinaře. - originálním dárkem - dárkovým tričkem s potiskem.

Hledáte originální dárek ke speciální příležitosti pro známého? Hledáte dárek k narozeninám pro rodinného příslušníka? Hledáte dárek k svátku, výročí, vánocům, dnu otců nebo pouze pro pobavení pro svého sousedu, kolegu v práci? Je pro vás těžké najít zajimavý a užitečný dárek pro taťku, za rozumnou cenu?

Nabízíme tento vtipný kvalitní dárek- tričko s potiskem: Klíč ke štěstí s obrázkem vývrtky na víno - pro všechny milovníky vín a vinaře.

Vyberte si dárek z největší nabídky dárkových triček v České republice za nízké ceny, dobrou kvalitu, které jsou ihned k dodání.

Dárkové trička jsou odesilány do 24 hod. Nabízíme užitečný, praktický, vtipný, cenově dostupný dárek, který neomrzí a nebude zapomenut. každý milovník vín a hlavně vinař tento vtipný dárek ocení.

24 dalších produktů ve stejné kategorii: